русский українська english
поки немає активних опитувань

результати попередніх опитувань

Новини

НовиниRSS

Аваков підписав меморандум про співпрацю з ФБР

Аваков підписав меморандум про співпрацю з ФБР
18 квітня 2018 г.
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков і директор Федерального бюро розслідувань США Крістофер Реєм підписали Меморандум про взаємну співпрацю.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

"Ми провели зустріч із директором ФБР Крістофером Реєм і підписали Меморандум про взаємне співробітництво по низці питань. Зокрема, боротьба з незаконним обігом наркотиків та кіберзлочинністю", – сказав Аваков.

Голова МВС пояснив, що ця рамкова угода між МВС та ФБР дозволить зробити радикальний прорив у питаннях, що стосуються обміну інформацією, доступу до тих чи інших технічних можливостей.

"І одна з таких можливостей – це другий документ, який ми сьогодні підписали між Нацполіцією та Департаментом ФБР. Його зусилля направлені на боротьбу з організованою злочинністю", – сказав Аваков.

"З директором ФБР ми обговорили цілий ряд загроз, які надходять до нас від путінського режиму. І також намітили деякі спільні кроки, які дозволять боротися з російською агресією", – повідомив міністр.

Перший заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін зазначив, що підписана рамкова угода дасть можливість поглибити співпрацю з відповідними департаментами ФБР і в протидії наркозлочинності та кіберзлочинності, і в документуванні серйозних кланів, які діють в Україні й у світі.

Аваков додав, що під час зустрічі американці подякували українським фахівцям за сприяння в боротьбі зі злочинною платформою "Avalanche", яка щодня інфікувала до півмільйона комп'ютерів у світі.

"Йдеться про затримання хакера, який звинувачувався США у використанні фальшивих документів та привласнені коштів. Цей злочинець був заарештований у Полтаві", – нагадав міністр.

Крім того, 17 квітня у посольстві України у США Аваков презентував англійське та українське видання книги "Добробати. Історія подвигу батальйонів, що врятували країну" і документальний фільм "Україна. 100 днів над прірвою", інформує МВС.

FM-TV

ВСЕ НОВОСТИ ПО-РУССКИ ЗДЕСЬ

ALL NEWS IN ENGLISH HERE

другие новости
У Єревані демонстранти взяли в облогу резиденцію глави уряду (фото)
18 квітня 2018 г.
У Єревані демонстранти взяли в облогу резиденцію глави
уряду...
Nord Stream-2 фінансуватиме путінську мафію - чеський експерт
18 квітня 2018 г.
Nord Stream-2 спрямований на стратегічний шантаж та
стратегічну корупцію в Європі...
Перепис населення-2020: уряд створив міжвідомчу комісію
18 квітня 2018 г.
Перепис населення-2020: уряд створив міжвідомчу
комісію...
У ДМС почали швидше видавати закордонні паспорти
18 квітня 2018 г.
Черга українців, бажаючих отримати закордонні паспорти, за
останній місяць скоротилася на 128 тисяч...
Гройсман обіцяє не допустити подорожчання бензину
18 квітня 2018 г.
Зниження цін на нафтопродукти в Україні можливе за умов
появи нових нафтопереробних потужностей...
Україна та ЄС збирають парламентський комітет асоціації
18 квітня 2018 г.
Україна і Євросоюз проведуть засідання парламентського
комітету асоціації...
Кабмін дав іще півмільярда на українське кіно
18 квітня 2018 г.
Кабмін дав іще півмільярда на українське кіно...
Суд у справі Януковича ідентифікував на відео Путіна, Аксьонова й Шойгу
18 квітня 2018 г.
Суд у справі Януковича ідентифікував на відео Путіна,
Аксьонова й Шойгу...
На Донбасі викрили агентурну мережу російських спецслужб (відео)
18 квітня 2018 г.
Співробітники СБУ викрили агентурну мережу терористичної
організації "ЛНР"...
У Держдепі запевнили, що санкції проти РФ залишаються на порядку денному
18 квітня 2018 г.
Нові санкції проти Росії зараз перебувають на розгляді в
адміністрації США...
 
Хіт-паради
новинка

Головна | Про нас | Новини | Блоги ведучих FM-TV | Радіостанціям | Телекомпаніям | Публічні люди | Фанатам | Для ЗМІ | Партнери