русский українська english
поки немає активних опитувань

результати попередніх опитувань

Новини

НовиниRSS

Справа Кернеса: суд тривав 15 хвилин

Справа Кернеса: суд тривав 15 хвилин
22 травня 2018 г.
Засідання Київського райсуду Полтави у справі мера Харкова Геннадія Кернеса тривало 15 хвилин, бо не з'явилися свідки.

Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на суд.

"Обвинувачений Кернес і його охоронці були присутні на суді. На минулому засіданні суддя Антонов зобов'язав обидві сторони процесу забезпечити явку свідків. Своїх свідків повинні доставити і сторона захисту, і сторона звинувачення. Планувалося також вивчити докази захисту. Проте засідання закінчилося через 15 хвилин: жоден зі свідків не з'явився", - розповіли в суді.

Сторона захисту в своєму клопотанні надала інформацію про 7 свідків.

"Вони всі співробітники прокуратури або поліції. Захист просить суд направити їм повістки для явки в суд. Також залишаються не допитаними 9 свідків з боку держобвинувачення", - зазначили представники суду.

Наступне засідання призначене на 29 травня.

25 січня 2014 року невідомі напали на учасників ходи на підтримку євромайдан в Харкові. У той же день депутат Харківської облради від ВО "Батьківщина" Іван Варченко заявив про викрадення двох активістів Євромайдану - Олександра Кутяніна та Сергія Ряполова "після того, як вони знімали номери автомобілів "друзів Кернеса" біля готелю" Національ".

Пізніше відділ зі зв'язків з громадськістю ГУ МВС України в Харківській області повідомив, що інформація про викрадення активістів Євромайдану не підтвердилася.

2 березня 2015 року Кернесу повідомили про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.ч.2, 3 ст.27, ч.2 ст.146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч.ч.2, 3 ст.27 ч.2 ст.127 (катування), ч.ч.2, 3 ст.27 ч.1 ст.129 (погроза вбивством) Кримінального кодексу і про завершення досудового розслідування.

26 березня 2015 року Генеральна прокуратура передала в суд обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо Кернеса та двох його охоронців.

2 квітня 2015 року ВССУ оголосив резолютивну частину ухвали про перенесення розгляду справи Кернеса з Дзержинського райсуду Харкова до Київського райсуду Полтави.

FM-TV

ВСЕ НОВОСТИ ПО-РУССКИ ЗДЕСЬ

ALL NEWS IN ENGLISH HERE

другие новости
Антикорупційний суд: Геращенко назвала умову для ухвалення закону цього тижня
22 травня 2018 г.
Антикорупційний суд: Геращенко назвала умову для
ухвалення закону цього тижня...
У школі Харкова розпилили невідому речовину: госпіталізували 26 дітей
22 травня 2018 г.
У школі Харкова розпилили невідому речовину:
госпіталізували 26 дітей...
ЄСПЛ зобов'язав Україну скасувати мораторій на продаж землі
22 травня 2018 г.
ЄСПЛ зобов'язав Україну скасувати мораторій на продаж
землі...
Справу Мартиненка передали до суду
22 травня 2018 г.
Мартиненка віддали під суд...
Рада планує спростити для фермерів доступ до земель сільгосппризначення
22 травня 2018 г.
Рада планує спростити для фермерів доступ до земель
сільгосппризначення...
Логотип "Газпрому" прибрали з банерів ЛЧ у Києві
22 травня 2018 г.
Київська влада домовилася з УЄФА про демонтаж рекламних
банерів російського "Газпрому"...
В Україні стартувало ЗНО-2018
22 травня 2018 г.
В Україні тестуванням з математики почалася основна
сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року...
Доба в ООС: штаб назвав "гарячі точки"
22 травня 2018 г.
Минулої доби ситуація в зоні операції Об’єднаних сил
залишалася складною...
У РФ ухвалили закон про "протидію" санкціям
22 травня 2018 г.
Російський парламент ухвалив законопроект про санкції у
відповідь на "недружні дії" США та інших країн...
Порошенко спростив ввезення імпортних автомобілів
22 травня 2018 г.
Президент Петро Порошенко спростив ввезення імпортних
автомобілів...
 
Хіт-паради
новинка

Головна | Про нас | Новини | Блоги ведучих FM-TV | Радіостанціям | Телекомпаніям | Публічні люди | Фанатам | Для ЗМІ | Партнери