русский українська english
поки немає активних опитувань

результати попередніх опитувань

Новини

НовиниRSS

НАБУ завершило розслідування "газової справи" Онищенка

НАБУ завершило розслідування "газової справи" Онищенка
27 липня 2018 г.
Розслідування стосовно нардепа Олександра Онищенка, підозрюваного в організації корупційної схеми з розкрадання коштів під час видобутку та продажу природного газу, завершено.

Про це повідомляє прес-служба Національного антикорупційного бюро.

Зазначається, що оскільки Онищенко перебуває за межами України, то про завершення розслідування повідомили його адвокатів.

"Через ті самі причини й у такий самий спосіб про процесуальну дію повідомлено й іншого співучасника корупційної схеми – фінансового директора товариств, підконтрольних злочинній організації", - йдеться в повідомленні.

Вказується, що наразі підозрюваним та їхнім захисникам надано доступ до матеріалів слідства для ознайомлення.

"Після цього буде складено обвинувальний акт для подальшого скерування до суду", - повідомили в НАБУ.

За версією слідства, в період з січня 2013 по червень 2016 року члени злочинної організації протиправно заволоділи коштами, отриманими від реалізації газу, в розмірі понад 1,6 мільярда гривень, внаслідок чого "Укргазвидобування" зазнало збитків на більш ніж 740 мільйонів гривень.

Загалом до участі у "газовій схемі" встановили причетність 29 осіб.

7 осіб, у тому числі народний депутат Олександр Онищенко, перебувають у розшуку, 12 обвинувальних актів стосовно 18 осіб скеровано до суду, із них щодо 7 осіб набрав законної сили обвинувальний вирок.

Онищенка звинувачують в організації схеми по перепродажу купленого у держкомпаній газу своїм же фірмам за заниженими цінами.

5 липня 2016 року Верховна Рада дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт депутата Онищенка. На момент голосування нардеп уже втік за кордон.

Наразі він перебуває в національному розшуку. Оголошувати Онищенка в міжнародний розшук Інтерпол відмовився.

У жовтні 2017 року стало відомо, що САП звернулася до суду за дозволом на заочний судовий процес щодо нардепа Онищенка.

23 липня НАБУ викликало на допит Онищенка.



FM-TV

ВСЕ НОВОСТИ ПО-РУССКИ ЗДЕСЬ

ALL NEWS IN ENGLISH HERE

другие новости
"Кривавий місяць": українці побачать майже всі фази затемнення
27 липня 2018 г.
"Кривавий місяць": українці побачать майже всі фази
затемнення...
ЗСУ намагаються ідентифікувати 85 тіл загиблих на території Донбасу
27 липня 2018 г.
ЗСУ намагаються ідентифікувати 85 тіл загиблих на
території Донбасу...
ПриватБанк компенсуватиме вартість авіаквитків у разі затримки рейсів
27 липня 2018 г.
ПриватБанк компенсуватиме вартість авіаквитків у разі
затримки рейсів...
Омелян розповів, коли Tesla може вийти на український ринок
27 липня 2018 г.
Омелян розповів, коли Tesla може вийти на український
ринок...
ООС: ворог вдавався до вогневих провокацій з гранатометів та БМП
27 липня 2018 г.
ООС: ворог вдавався до вогневих провокацій з гранатометів
та БМП...
Президент ветував закон про "єдине вікно" на митниці
27 липня 2018 г.
Президент ветував закон про "єдине вікно" на митниці...
Мінрегіон планує врегулювати ринок оренди житла
27 липня 2018 г.
Мінрегіон готує законопроект щодо регулювання ринку
орендне житло...
Супрун обіцяє лікування гепатиту С за рахунок держави та дешеві ліки
27 липня 2018 г.
Супрун обіцяє лікування гепатиту С за рахунок держави
та дешеві ліки...
Прикордонники посилюють охорону кордону на Закарпатті (фото)
27 липня 2018 г.
Прикордонники посилюють охорону кордону на Закарпатті...
Перша країна ЄС скасувала плату в автобусах майже у всіх регіонах
27 липня 2018 г.
Перша країна ЄС скасувала плату в автобусах майже у
всіх регіонах...
 
Хіт-паради
новинка

Головна | Про нас | Новини | Блоги ведучих FM-TV | Радіостанціям | Телекомпаніям | Публічні люди | Фанатам | Для ЗМІ | Партнери