русский українська english
поки немає активних опитувань

результати попередніх опитувань

Новини

НовиниRSS

Мати Кольченка: він виглядає недобре

Мати Кольченка: він виглядає недобре
1 серпня 2018 г.
Мати українського політв’язня Олександра Кольченка Лариса після триденного побачення з сином в колонії в Челябінську розповіла, що він "виглядає він недобре", але почав набирати вагу після припинення голодування.

Про це повідомляє "Радіо Свобода".

"Він дуже худий, блідий. Мене це хвилює. Намагалася його якось підгодувати за ці три дні. Буду сподіватися, що йому стане краще. Він почав набирати вагу", – сказала Лариса Кольченко.

За її словами, через відсутність інформації, Олександр Кольченко дуже цікавиться подіями в анексованому Криму і на материковій частині України.

"Про друзів і подруг розпитував, що відбувається на материковій Україні. Намагалася донести до нього цю інформацію... Він не знає, що відбувається в Криму і на материковій Україні. Розповідала про будівництво Керченського мосту, як будується Крим і Сімферополь", – зазначила мати кримчанина.

Вона додала, що негативного ставлення з боку засуджених до її сина немає, але з боку адміністрації "іноді бувають різні інциденти", однак "фізичне насильство до нього не застосовується".

Мати Кольченка сподівається "лише на обмін".

Раніше мати українського політв’язня Олександра Кольченка, який відбуває покарання в російській колонії, отримала дозвіл на побачення з сином і вже прибула до Челябінська.

Пізніше ЗМІ оприлюднили відео зустрічі.

Українського режисера Олега Сенцова і активіста Олександра Кольченка затримали в Криму 10 травня 2014 року. Їх звинуватили в підготовці терактів, засудивши Кольченка до 10, а Сенцова – до 20 років позбавлення волі. Вислухавши вирок, вони заспівали Гімн України.


FM-TV

ВСЕ НОВОСТИ ПО-РУССКИ ЗДЕСЬ

ALL NEWS IN ENGLISH HERE

другие новости
"Держзрада" Януковича: засідання суду знову перенесли
1 серпня 2018 г.
Суд у справі про державну зраду Януковича вдруге не
зміг розпочати дебати...
"Сармата" вбив учасник АТО - поліція
1 серпня 2018 г.
Вбивство добровольця батальону Нацгвардії "Донбас"
Віталія Олешка скоїв учасник АТО...
Порошенко закликає уряд якнайшвидше сформувати консолідовану претензію до РФ
1 серпня 2018 г.
Порошенко закликає уряд якнайшвидше сформувати
консолідовану претензію до РФ...
ProZorro зекономило для держбюджету 52 мільярди — МЕРТ
1 серпня 2018 г.
ProZorro зекономило для держбюджету 52 мільярди...
Сьогодні вступники отримають рекомендації на бюджет
1 серпня 2018 г.
Сьогодні вступники отримають рекомендації на
бюджет...
Позика Пенсійному фонду спустошила держскарбницю
1 серпня 2018 г.
Залишки коштів на казначейському рахунку у серпні
2018 року знизилися до рівня січня 2014 року...
За два роки послугою «Шлюб за добу» скористалося понад 38 тисяч пар - Мін'юст
1 серпня 2018 г.
За два роки послугою «Шлюб за добу» скористалося
понад 38 тисяч пар...
Бійці отримали модернізовані винищувачі – Порошенко
1 серпня 2018 г.
Українські військові отримали модернізовані
винищувачі МіГ-29МУ1...
ОБСЄ вивчає ситуацію із видобутком бурштину на Рівненщині
1 серпня 2018 г.
ОБСЄ вивчає ситуацію із видобутком бурштину на
Рівненщині...
Єврокомісія попередила про зовнішнє втручання у європейські вибори
1 серпня 2018 г.
Єврокомісія попередила про зовнішнє втручання у
європейські вибори...
 
Хіт-паради
новинка

Головна | Про нас | Новини | Блоги ведучих FM-TV | Радіостанціям | Телекомпаніям | Публічні люди | Фанатам | Для ЗМІ | Партнери