русский українська english
поки немає активних опитувань

результати попередніх опитувань

Новини

НовиниRSS

На український ринок виходить найбільший конкурент Mastercard і Visa

На український ринок виходить найбільший конкурент Mastercard і Visa
14 листопада 2018 г.
Найбільша в світі за кількістю емітованих платіжних карт міжнародна платіжна система UnionPay International (Китай) виходить на український ринок.

Про це повідомляє прес-служба Національного банку - Економічна правда.

12 листопада комітет з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайта) платіжних систем Національного банку погодив умови і порядок її діяльності в Україні.

"На першому етапі платіжна система UnionPay International надаватиме в Україні послуги еквайрингу, видачі готівки та оплати товарів і послуг за платіжними картками UnionPay", - відзначили в НБУ.

Надалі передбачається і здійснення емісії платіжних карт UnionPay банками України.

У НБУ вважають, що прихід нової платіжної системи дасть новий поштовх для підвищення рівня якості фінансових послуг та розвитку ринку платіжних систем в Україні.

Міжнародна платіжна система UnionPay International стала четвертою в Україні міжнародною картковою платіжною системою, платіжною організацією якої є нерезидент.

До сих пір в Україні працювали лише американські платіжні системи Mastercard, Visa і American Express.

Як повідомляє Finclub, платіжний гігант China UnionPay зробив третю спробу зайти на український ринок. Китайська платіжна система отримує в НБУ дозвіл на роботу в Україні, щоб китайські туристи могли розплачуватися її картами в термінальній мережі "Приватбанку". Надалі китайці можуть почати випускати карти UnionPay для українців.

Раніше повідомлялося, що терміни сертифікації еквайрингового проекту (прийом карт UnionPay) можуть становити 3-4 місяці.

Проект емісії (випуск карт UnionPay) може зайняти близько 5-6 місяців.

У компанії не планують обмежувати присутність в Україні будь-яким одним банком. У плані процесингу ексклюзиву у компанії на українському ринку теж немає - планується налагоджувати співпрацю з усіма гравцями.

Представник компанії UnionPay зазначив, що платіжна система відповідає всім прийнятим в галузі стандартам, співпрацює з такими виробниками обладнання, як NCR і Ingenico, а її платіжні додатки можуть працювати паралельно з програмами Visa та Mastercard.

Сервісна комісія з торговельних операцій становить 0,1%, комісія за переведення в готівку - 0,125 долара.

FM-TV

ВСЕ НОВОСТИ ПО-РУССКИ ЗДЕСЬ

ALL NEWS IN ENGLISH HERE

другие новости
Уряд хоче збирати більше податків з високих зарплат
14 листопада 2018 г.
Уряд хоче збирати більше податків з високих
зарплат...
Держбюджет на 2019 рік передали нардепам до другого читання
14 листопада 2018 г.
Держбюджет на 2019 рік переданий нардепам до другого
читання...
Лоукост SkyUp отримав третій літак
14 листопада 2018 г.
Третій літак української авіакомпанії SkyUp 13
листопада прибув до України....
Порошенко вручив Джемілєву "Орден Свободи"
14 листопада 2018 г.
Порошенко вручив "Орден Свободи" лідерові
кримськотатарського народу Мустафі Джемілєву...
Уряд сьогодні планує схвалити проект бюджету-2019 до другого читання
14 листопада 2018 г.
Уряд сьогодні планує схвалити проект бюджету-2019 до
другого читання...
У Києві з початку снігопаду сталося вже більш як 50 аварій
14 листопада 2018 г.
У Києві з початку снігопаду сталося вже більш як 50
аварій...
Захворюваність на кір за тижденьзросла на 35% - МОЗ
14 листопада 2018 г.
За останній тиждень захворюваність на кір зросла на
35%...
РФ пригрозила бойкотом форуму в Давосі
14 листопада 2018 г.
РФ пригрозила бойкотом форуму в Давосі...
У Києві випав перший сніг (фото, відео)
14 листопада 2018 г.
У Києві випав перший сніг...
Міноборони Норвегії: Росія глушила сигнал GPS під час навчань НАТО
14 листопада 2018 г.
Норвегія звинуватила Росію у збоях в роботі GPS на
навчаннях НАТО...
 
Хіт-паради
новинка

Головна | Про нас | Новини | Блоги ведучих FM-TV | Радіостанціям | Телекомпаніям | Публічні люди | Фанатам | Для ЗМІ | Партнери