русский українська english
поки немає активних опитувань

результати попередніх опитувань

Новини

НовиниRSS

Гройсман оголосив глобальну перевірку облгазів

Гройсман оголосив глобальну перевірку облгазів
7 грудня 2018 г.
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що планує провести глобальну перевірку облгазів-монополістів, які нараховують жителям незрозумілі борги і завищують ціну на газ.

Про це він сказав під час години запитань до уряду у Верховній Раді - Українська правда.

Перед цим лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко поскаржився, що людям заднім числом нараховують борги за газ та виставляють суми в рахунках, вищі за встановленні Кабміном.

Прем'єр зазначив, що також бачив подібні повідомлення.

"Я теж бачив це у ЗМІ і стурбований, бо людям нараховують якісь химерні борги. Заявляю, платіть не більше 8,55 (грн/куб. - ред.) і тільки по лічильнику. Все інше - шахрайство. Ніяких попередніх боргів бути не може", - заявив Гройсман.

Він додав, що ініціює глобальну перевірку місцевих облгазів за участю представників Міністерства регіонального розвитку та ЖКГ, Міністерства енергетики та Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

"Їх треба вжарить по перше число, бо монополісти вже сіли на голову і звісили ноги", - сказав очільник уряду.

Він додав, що планує глобальну перевірку всіх облгазів, щоб "привести їх до тями", оскільки вже занадто багато скарг на їхню роботу.

Раніше у НАК "Нафтогаз України" повідомили, що облгази і газзбути групи РГК Дмитра Фірташа дезінформують споживачів у квитанціях за оплату газу.

Зокрема, в листопаді більшість побутових споживачів України отримали від своїх постачальників газу (газзбутів) платіжки з донарахуваннями за жовтень і попередженням про донарахування за три попередні роки зі значними сумами.

Зазначалося, що Нацкомісія з тарифів вже відреагувала на порушення і постановою від 23 листопада заборонила такі донарахування.

Як повідомлялося, 19 жовтня Кабмін підняв 23,5% ціни на газ для населення.



FM-TV

ВСЕ НОВОСТИ ПО-РУССКИ ЗДЕСЬ

ALL NEWS IN ENGLISH HERE

другие новости
У Кропивницькому транслювали телеканали агресора - СБУ
7 грудня 2018 г.
У Кропивницькому транслювали телеканали агресора...
Українські консули пробилися до захоплених моряків у "Лефортово"
7 грудня 2018 г.
Українські консули пробилися до захоплених моряків у
"Лефортово"...
Онуфрій заборонив йти на об'єднавчий собор духовенству УПЦ МП
7 грудня 2018 г.
Онуфрій заборонив йти на об'єднавчий собор духовенству
УПЦ МП...
Німецькі консерватори обрали наступницю Меркель (фото)
7 грудня 2018 г.
Німецькі консерватори обрали наступницю Меркель...
Україна і Литва підписали угоду про захист заробітчан
7 грудня 2018 г.
Україна і Литва підписали угоду про захист заробітчан...
Наступний рік може бути найгарячішим – вчені (відео)
7 грудня 2018 г.
Наступний рік може бути найгарячішим...
Українські біатлоністки очолили Кубок націй (фото)
7 грудня 2018 г.
Українські біатлоністки очолили Кубок націй...
Порошенко затвердив держбюджет-2019
7 грудня 2018 г.
Порошенко затвердив держбюджет-2019...
Литва ввела санкції проти 20 осіб, причетних до агресії в Керченській протоці
7 грудня 2018 г.
Литва ввела санкції проти 20 осіб, причетних до агресії в
Керченській протоці...
ООС: Бойовики зосередили вогонь на Приазов'ї, 1 поранений
7 грудня 2018 г.
ООС: Бойовики зосередили вогонь на Приазов'ї, 1
поранений...
 
Хіт-паради
новинка

Головна | Про нас | Новини | Блоги ведучих FM-TV | Радіостанціям | Телекомпаніям | Публічні люди | Фанатам | Для ЗМІ | Партнери