Українське підприємство "Мотор Січ", попри заборону на експорт військової техніки до РФ, продовжує постачати деталі для двигунів російській армії через спорідненого боснійського посередника.
Про це йдеться у розслідуванні Bihus.Info.
Зазначається, що "Мотор Січ" - одне з головних авіаційних підприємств пострадянського простору. До 2014 року головним ринком збуту заводу офіційно була РФ, зокрема і російська оборонка.
Почесний президент "Мотор Січі" - В'ячеслав Богуслаєв, герой України, нардеп чотирьох скликань та член комітету нацбезпеки та оборони, виступає за зближення з РФ.
Повідомляється, що директор представництва "Мотор Січі" у Москві Петро Кононенко та Богуслаєв володіють низкою підприємств у Росії - "Борисфен", "Лосиный остров", "ЦИАМ", "Авиаремонт-МС", "ВКМС" та "ВК-МС", які працюють попри військову агресію та окупацію Криму.
FM-TV
ВСЕ НОВОСТИ ПО-РУССКИ ЗДЕСЬ
ALL NEWS IN ENGLISH HERE