русский українська english
поки немає активних опитувань

результати попередніх опитувань

Новини

НовиниRSS

Вступ до ЄС підтримують 69% українців

Вступ до ЄС підтримують 69% українців
9 липня 2019 г.
69% українців виступають на підтримку вступу України до Європейського Союзу, тоді як 13% - проти.

Такі дані соціологічного дослідження презентував директор Центру стратегічного розвитку територій Андрій Орлов під час пресконференції в Укрінформі.

“На сьогодні 69% населення України готові і підтримують вступ до ЄС, 13% - проти цього і 18% не змогли визначитися зі своєю позицією”, - сказав він та додав, що найбільше євроінтеграцію підтримують на заході України, а найменше на Донбасі.

Водночас експерт зауважив, що якщо порівнювати нинішні дані із даними опитувань за 2012 рік, то за цей час кількість українців, які підтримують вступ до ЄС, зросла на 27%.

Орлов також розповів, що 63% респондентів у цілому довіряють ЄС як партнерові України, 21% - не довіряють, 16% не змогли визначитися.

Разом з тим, він зауважив, що від інтеграції до ЄС українці очікують передусім розширення простору власних можливостей, кращу освіту, кращого працевлаштування, кращої медицини.

Крім того, за даними дослідження, гарантії безпеки є одним із ключових напрямків, на які очікують від євроінтеграції.

При цьому експерт додав, що серед внутрішніх перешкод інтеграції України до Євросоюзу респонденти назвали здебільшого високий рівень корупції, проблеми на Донбасі та неефективність системи державного управління.

Серед зовнішніх викликів, які можуть стати перешкодою для української євроінтеграції, українці назвали можливе розчарування європейських партнерів в євроінтеграційних можливостях самої України, зміну і розподіл балансу сил у світі, відсутність дієвих міжнародних гарантій для України.

“Українці все одно чекають для себе від євроінтеграції якихось покращень особисто для себе, але сам євроінтеграційний процес вони перекладають на державу, високопосадовців або просто виносять за межі власного життя, власної свідомості”, - резюмував Орлов результати опитування.

Своює чергою, віцепрем'єр-міністер з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе поінформувала, що вказане соціологічне дослідження було проведено на державне замовлення, його здійснив переможець тендеру, проведеного на платформі Prozorro.

“Для нас важливо розуміти наскільки і наша робота з інформування громадян, і загальносуспільні настрої відображаються на розумінні українцями європейської інтеграції, на розумінні Європейського Союзу, на розумінні НАТО”, - підкреслила вона.

Дослідження проведено 14-30 травня 2019 року. Участь в опитуванні взяли 2116 респондентів зі 124 населених пунктів із різною кількістю населення.

Статистична похибка становить 2,18%.


FM-TV

ВСЕ НОВОСТИ ПО-РУССКИ ЗДЕСЬ

ALL NEWS IN ENGLISH HERE

другие новости
Зеленський затвердив план покращення інтернету в селах
9 липня 2019 г.
Зеленський затвердив план покращення інтернету в селах...
Російських пропагандистів не пустили на конференцію журналістів у Лондоні
9 липня 2019 г.
Російських пропагандистів не пустили на конференцію
журналістів у Лондоні...
У Криму російські десантники відпрацьовують “штурмову” висадку з МІ-8
9 липня 2019 г.
У Криму російські десантники відпрацьовують “штурмову”
висадку з МІ-8...
САП погодила обвинувачення одному з міністрів - Холодницький
9 липня 2019 г.
САП погодила обвинувачення одному з міністрів...
ОПОРА: 25% кандидатів з виборчих списків партій є безпартійними
9 липня 2019 г.
25% кандидатів з виборчих списків партій є
безпартійними...
У Кремлі шкодують, що телеміст провалився: "Україна не готова"
9 липня 2019 г.
У Кремлі шкодують, що телеміст провалився: "Україна не
готова"...
Держдума РФ підтримала запровадження санкцій проти Грузії
9 липня 2019 г.
Держдума РФ підтримала запровадження санкцій проти
Грузії...
Нацрада призначила позапланову перевірку NewsОne
9 липня 2019 г.
Нацрада призначила позапланову перевірку NewsОne...
Верховний суд дозволив визначати зарплату українцям в іноземній валюті
9 липня 2019 г.
Верховний суд дозволив визначати зарплату українцям в
іноземній валюті...
"Мотор Січ" Богуслаєва постачає деталі військовим РФ і працює в ОРДО – ЗМІ
9 липня 2019 г.
"Мотор Січ" Богуслаєва постачає деталі військовим РФ і
працює в ОРДО...
 
Хіт-паради
новинка

Головна | Про нас | Новини | Блоги ведучих FM-TV | Радіостанціям | Телекомпаніям | Публічні люди | Фанатам | Для ЗМІ | Партнери