русский українська english
поки немає активних опитувань

результати попередніх опитувань

Новини

НовиниRSS

“Європейська солідарність” підготувала для Ради проєкт заяви щодо ПДЧ

“Європейська солідарність” підготувала для Ради проєкт заяви щодо ПДЧ
25 жовтня 2019 г.
Партія "Європейська солідарність" підготувала проєкт заяви Верховної Ради щодо Плану дій щодо членства в НАТО і пропонує уповноважити керівництво держави підписати звернення з цього приводу до грудневого саміту НАТО.

Про це повідомив лідер "Європейської солідарності" Петро Порошенко у Facebook.

"Наша команда підготувала проєкт заяви Верховної Ради. Пропонуємо уповноважити голову Верховної Ради разом з Президентом і Прем'єр-міністром поставити підпис під відповідним зверненням до грудневого саміту НАТО. Воно має продемонструвати консолідовану позицію законодавчої і виконавчої влади у питанні євроатлантичної інтеграції", - написав Порошенко.

Він наголосив, що сталий мир та надійна безпека можливі лише, якщо Україна стане членом НАТО.

"Поставити на порядок денний питання про План дій щодо членства в НАТО – в першу чергу обов’язок українського Президента. А парламент нового скликання має нагоду продемонструвати політичну волю щодо вступу України до Альянсу", - додав Порошенко.

Він закликав колег по Верховній Раді – і хто у владі, і хто в опозиції – підтримати пропозицію "Європейської солідарності" вже наступного тижня.

"У чому-чому, а в цьому питанні маємо бути єдиною українською командою. І тоді ми зможемо досягти амбітних цілей. Як це було з Угодою про асоціацію. Як це було з безвізом. Як це стане з ПДЧ, а згодом – і зі вступом України до НАТО та Європейського Союзу", - акцентував п'ятий президент України.

Як повідомляв Укрінформ, 24 вересня Президент України Володимир Зеленський на полях Генасамблеї ООН у Нью-Йорку провів двосторонню зустріч із генеральним секретарем Північноатлантичного Альянсу Єнсом Столтенбергом та обговорив подальшу активну співпрацю з НАТО.


FM-TV

ВСЕ НОВОСТИ ПО-РУССКИ ЗДЕСЬ

ALL NEWS IN ENGLISH HERE

другие новости
Кабмін запустив сайт про земельну реформу
25 жовтня 2019 г.
Кабінет міністрів запустив інформаційний сайт, який
ознайомлює громадян з майбутньою земельною реформою...
В Укрзалізниці планують завершити поділ на 3 компанії до 2022 року
25 жовтня 2019 г.
В Укрзалізниці планують завершити поділ на 3 компанії до
2022 року...
Ми вели розслідування, де фігурував Богдан – Горбатюк
25 жовтня 2019 г.
Ми вели розслідування, де фігурував Андрій Богдан...
Роттердам оголосив слоган “Євробачення-2020” - Open Up (відео)
25 жовтня 2019 г.
Роттердам оголосив слоган “Євробачення-2020” - Open Up...
МВС 4 рази на рік звітуватиме щодо нападів на журналістів
25 жовтня 2019 г.
МВС 4 рази на рік звітуватиме щодо нападів на
журналістів...
Епіфаній вірить, що дипломатія захистить ПЦУ від російських окупантів
25 жовтня 2019 г.
Епіфаній вірить, що дипломатія захистить ПЦУ від російських окупантів...
Нацбанк вводить в обіг банкноту номіналом 1000 гривень
25 жовтня 2019 г.
Нацбанк вводить в обіг банкноту номіналом 1000 гривень...
Поняття "пропаганда" слід прописати в законі - Сущенк
25 жовтня 2019 г.
Поняття "пропаганда" слід прописати в законі - Сущенк
“Формула Штайнмаєра” до миру на Донбасі не приведе — Кучма
25 жовтня 2019 г.
“Формула Штайнмаєра” до миру на Донбасі не приведе —
Кучма...
НБУ відкликав ліцензію в Укрсоцбанку
25 жовтня 2019 г.
НБУ відкликав ліцензію в Укрсоцбанку...
 
Хіт-паради
новинка

Головна | Про нас | Новини | Блоги ведучих FM-TV | Радіостанціям | Телекомпаніям | Публічні люди | Фанатам | Для ЗМІ | Партнери