Союз успішної української співачки MamaRika та гумориста й ведучого Сергія Середи завжди був доволі бурхливим. Місяць тому зірки стали батьками, а тому їхні стосунки різко змінилися.

MamaRika про стосунки з чоловіком

Виконавиця поділилась, що тема відносин з Сергієм цікавить не тільки прихильників, але й саме подружжя. Адже після появи спільного первістка все "перевернулося з ніг на голову".

Звичайно, як і всі батьки, ми без тями закохані у сина, але зараз поняття "ми" стало дуже розмитим, і над цим потрібно працювати,
– поділилась співачка.

MamaRika зауважила, що як новоспеченим батькам їм не вистачає часу на те, щоб провести час наодинці з самими собою. Про те, що потрібно проводити час ще й удвох – нема й мови.

"Саме усвідомлення того, що ти більше собі не належиш, і малявка керує життям двох дорослих людей – це потужний удар по тих "двох", якими ми були ще місяць тому…" – вважає зірка.

Чи сваримося ми? Так, само собою, і буває гаряче так, що я грожуся взяти назад свою фамілію. Тут не прослідкуєш, хто перший витягує сокиру війни, частенько я перегинаю,
– зізналась артистка.

Знаменитість наголосила, що їм вдається виходити з цих мікрокриз попри все. Для цього в MamaRika є свій "рецепт" – обійнятися, все відпустити й знайти хоч би хвилину для "двох", навіть якщо ці "двоє" дуже змінилися.

FM-TV

УСІ НОВИНИ УКРАЇНСЬКОЮ ТУТ

ВСЕ НОВОСТИ ПО-РУССКИ
ЗДЕСЬ