Перша вечірка шоу "Холостячка" справила на Злату Огнєвіч незабутні враження, адже ніколи раніше її не підкорювали так красиво.

"Перші яскраві враження стались під час першої вечірки. У моєму житті не було такого яскравого знайомства з чоловіками. Такі відчуття виникають всередині, які неможливо ні з чим порівняти", – розповіла "Холостячка".

Однак за ефектними появами учасників Злата Огнєвіч зуміла розгледіти їхній внутрішній світ. Так, ще під час знайомства співачка визначилась з фаворитами. Як з'ясувалось, упродовж проєкту вони її не розчарували.

Озираючись назад, можу сказати, що перше враження мене не підвело. Зараз залишились саме ті чоловіки, які мені найбільше сподобалися під час першої вечірки,
– заявила Злата Огнєвіч.

Злата Огнєвіч натякнула, що серед її фаворитів є медійні чоловіки. Однак, на думку "Холостячки", популярність обранця не завадить їхнім стосункам.

"Я сама медійна особистість, тому для мене не є проблемою, якщо я оберу в партнери такого ж чоловіка. Я не бачу в цьому нічого поганого. Навпаки ми обоє будемо одне одного надихати, щось підказувати", – висловилась співачка.

FM-TV

УСІ НОВИНИ УКРАЇНСЬКОЮ ТУТ

ВСЕ НОВОСТИ ПО-РУССКИ
ЗДЕСЬ